פייסבוק – שליחת הודעות

שליחת הודעות
מערכת שליחת ההודעות בפייסבוק מהווה דרך להעברת מידע לגבי חברה או מוצר מסוים בין משתמשים רבים בפייסבוק. מערכת שליחת ההודעות בפייסבוק דומה מאוד לשליחת מייל. על אף העובדה שכאשר שולחים מייל ניתן לסווג אותו לקטגוריות שונות ואף להעניק לו חשיבות רבה יותר, משתמשים רבים בוחרים לשלוח הודעה פשוטה דרך רשת הפייסבוק. רשת הפייסבוק הפכה לפופולארית יותר ויותר במשך השנים ומשתמשים רבים מבלים את זמנם בגלישה בין דפי הפרופילים השונים של חבריהם. שליחת הודעה בפייסבוק הפכה לפופולארית גם כן מאחר ומשתמשי הפייסבוק יודעים שהנמען יראה אותה בפעם הבאה שיכנס לאתר הפייסבוק.

בעזרת מערכת שליחת ההודעות בפייסבוק ניתן לשלוח הודעות שונות למספר רב של אנשים, בין אם הם חברים מקושרים שלך בפייסבוק ובין אם לאו. זהו היתרון הגדול בשליחת הודעה בפייסבוק על פני שליחת הודעה במייל. כאשר שולחים הודעה במייל יש לוודא כי כתובת המייל שניתנה היא אכן נכונה. לעומת זאת, הודעה פייסבוק ניתן לשלוח לאנשים שונים רק על ידי הקלדת שמם הפרטי ושם משפחתם. אולם יש לוודא ששליחת ההודעות לאנשים אשר הם אינם חברים מקושרים שלך בפייסבוק לא מהווה מטרד. מערכת הפייסבוק מאפשרת למקבלי ההודעות לדווח על השולחים כאל שולחי "דואר זבל". כאשר מערכת הפייסבוק מקבלת התראה לגבי שולח "דואר זבל" היא אוטומטית מבטלת לו את חשבון פייסבוק. על כן, יש לשלוח הודעות עם מספר רב של נמענים בחוכמה.

9 תגובותל “פייסבוק – שליחת הודעות”

 1. מאת מוטי:

  משום מה פעם היה אפשר לישלוח לכל החברים בבת אחת כל דבר כגון הודעה ואני לא יודע למה אבל מאז שחידשו את הפייסבוק זה נהייה ממש בעייתי אני צריך להיכנס לכל אחד אישי בישביל לישלוח לא מיסרון אם תאכלו לאמר לי הבנתי שיש תוכנה ששולחת אפילו בתשלום אני ישמח מאוד בתודה מראש מוטי

  • מאת מערכת:

   היי מוטי,
   אכן יש להקליד כל שם שאתה רוצה לשלוח הודעה, במובייל זה קצת יותר מהיר.
   אפשרות נוספת היא לפתוח קבוצה ולרשום על הקיר כך שכל חברי הקבוצה יראו את ההודעה שלך.

כתוב תגובה